Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Coccine - wkładki do butów

( ilość produktów: 11 )

Zapewnienie właściwych akcesoriów podczas pracy nie tylko warunkuje bezpieczeństwo pracowników, ale także wpływa na ich wydajność i poczucie komfortu. Jednym z istotniejszych aspektów, jest zapewnienie dobrze dopasowanego obuwia ochronnego. Wspomogą Cię w tym specjalistyczne wkładki do butów Coccine. Wybieraj pośród różnorodnych rodzajów wkładek i zapewnij sobie, bądź swoim pracownikom komfort, na jaki zasługują.

Wkładki Coccine – bez obciążonych, bolących stóp!

Specjalistyczne wkładki do butów Coccine zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie ponadprzeciętną wygodę podczas pracy. Podstawową rolą wkładek jest zminimalizowanie pocenia się stopy oraz neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, a także ochrona podbicia stopy i zapewnienie miękkiego, często korygującego podłoża. Pragniemy jednak zaznaczyć, że ze specjalistycznymi wkładkami od Coccine, zyskujesz jeszcze więcej ochrony i wygody!

Poznaj potencjał marki Coccine i dobierz wkładkę względem własnego zapotrzebowania

Higieniczne wkładki do butów Coccine, dzięki wykorzystaniu specjalistycznych materiałów, skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Wkładki te mogą być również antyseptyczne, co oznacza, że zawierają substancje chemiczne, które zabijają bakterie i inne mikroorganizmy. Wkładki tego rodzaju zostały poddane specjalnej obróbce i są szczególnie przydatne w przypadku obuwia używanego w miejscach o podwyższonym ryzyku rozwoju bakterii, np. w szpitalach, przychodniach czy innych placówkach medycznych. Mogą być również stosowane w obuwiu sportowym lub roboczym, gdzie często dochodzi do pocenia się stopy, co sprzyja rozwojowi bakterii.

Polecamy również wkładki przeciwpotne do butów z węglem aktywnym, które w szczególności przeznaczone do stosowania w obuwiu roboczym, w celu zapobiegania poceniu się stopy. Wkładki te są wykonane z materiałów, które pochłaniają wilgoć i zapobiegają jej odparowywaniu. Drobne, niewyczuwalne podczas chodzenia otwory, umożliwiają przepływ powietrza i zapobiegają przegrzaniu się stopy. Coccine to marka, która zapewni Ci większy komfort podczas noszenia obuwia.

pixel