Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

ATG

( ilość produktów: 8 )

Profesjonalne rękawice ochronne ATG – zapewnij sobie i pracownikom pełen komfort pracy

Dlaczego odpowiednie rękawice ochronne są tak ważne? Zabezpieczenie dłoni to istotna kwestia, która dotyczy wielu współczesnych branż. Jeżeli operujesz ciężkim sprzętem, jesteś kierowcą pojazdu budowlanego czy prowadzisz prace instalacyjne w warsztacie, na produkcji czy na budowie – musisz mieć odpowiednią i skuteczną ochronę rąk. Dostępne w naszym asortymencie rękawice ochronne ATG zapewnią Ci najwyższy poziom takiej ochrony.

Posiadamy różnego rodzaju rękawice ATG, które dostępne są w wielu wariantach przeznaczenia czy rozmiarach. To świetne rozwiązanie do pracy na zewnątrz i wewnątrz – tak dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Rękawice robocze ATG

Jakiego rodzaju rękawice ATG u nas znajdziesz? To między innymi rękawice ATG Maxiflex. Model ten jest niezwykle trwały, gwarantuje skuteczną ochronę dłoni np. podczas pracy w warsztacie, ale jednocześnie jest komfortowy dla użytkownika – odprowadza wilgoć, nie powoduje alergii i redukuje zmęczenie rąk.

Posiadamy rękawice zabezpieczające do prac ciężkich i lżejszych, np. w ogrodzie. ATG gwarantuje wysoką trwałość dostępnych produktów i ich dostosowanie do kształtu dłoni. Z pewnością będziesz zadowolony z zakupu, tak jak wielu naszych Klientów przed Tobą!

ATG? Rękawice, które z pewnością musisz mieć! Zapewnij swoim pracownikom i Tobie najwyższą formę zabezpieczenia i higieny pracy.

pixel