Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Okulary i gogle ochronne UVEX

( ilość produktów: 27 )

Prezentujemy okulary Uvex – wysokogatunkowe okulary ochronne i sportowe, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo oczu w trudnych warunkach lub w czasie treningów i relaksu na świeżym powietrzu. Przedstawiamy okulary Uvex ochronne, sportowe i przeciwsłoneczne, które doskonale sprawdzą się do komfortowej codziennej eksploatacji. Wybierz model przystosowany do swoich potrzeb razem z ofertą EfektBHP.pl.

Okulary ochronne Uvex

Praca fizyczna lub w miejscach niestandardowych (tj. hale produkcyjne, magazyny, strzelnice lub laboratoria) wymaga przystosowania zestawu narzędzi do potrzeb pracowników. Gogle ochronne Uvex lub okulary Uvex chronią oczy (najdelikatniejszy organ wystawiony na warunki otoczenia) przed pyłem, opiłkami lub innymi drobinami (a nawet przedmiotami), które mogą zrobić krzywdę, lub po prostu spowodować ogromny dyskomfort. Sięgając po Uvex, otrzymujesz asortyment wykonany z wyselekcjonowanych i wytrzymałych tworzyw, które odizolują oczy od zagrożenia.

Okulary sportowe Uvex

Okulary UVEX to nie tylko asortyment ochronny, który ma zabezpieczać pracowników podczas realizacji zadań służbowych. W swojej ofercie posiadamy również okulary Uvex sportstyle, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas codziennych czynności oraz sportowego outfitu, jak i w trakcie aktywności fizycznej – np. na trening joggingu lub wyprawę rowerową. Okulary rowerowe Uvex pomogą Ci w komfortowy i bezpieczny sposób przemierzać kolejne kilometry jednośladem bez obaw o to, że przez oślepienie słońcem nie zauważysz przeszkody lub ulegniesz wypadkowi. Podnieś swój poziom bezpieczeństwa wykorzystując okulary na rower Uvex już dziś.

Okulary przeciwsłoneczne Uvex

Ochrona oczu przed promieniowaniem UV w słoneczne dni to istotny aspekt dla ich zdrowia i bezpieczeństwa w słoneczne dni. Jeśli narażasz wzrok na wielogodzinne działanie promieni słonecznych, pod koniec dnia może pojawić się duży dyskomfort, który w dłuższym wymiarze czasu oznaczać będzie powodować poważniejsze konsekwencje. Pozbądź się tego problemu wraz z okularami Uvex, które posiadają wysokiej klasy filtr UV zabezpieczający wzrok przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych.

Nie wiesz, który model okularów Uvex wybrać? Chcesz skompletować zestaw wyposażenia dla swoich pracowników i potrzebujesz przy tym pomocy? Nie czekaj i przekonaj się, że zespół EfektBHP.pl to doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy pomogą Ci z każdym problemem – niezależnie od tego, czy okulary Uvex to jedyny potrzebny element wyposażenia, czy oczekujesz wsparcia przy kompletowaniu zestawu dla pracowników. Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj możliwości oferowane przez EfektBHP.pl.

pixel