Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rimeck - polary

( ilość produktów: 3 )

W sklepie internetowym efektbhp.pl znajdziesz polary Rimeck dedykowane wielu grupom zawodowym wykonującym obowiązki w zróżnicowanym środowisku. Sprawdź, czym charakteryzują się ubrania Rimeck i czy warto w taki sposób poszerzyć garderobę roboczą?

Czym wyróżnia się Rimeck Polar?

Przede wszystkim Rimeck Polar to odzież mocno uniwersalna – wierzchnia robocza zastępująca w wielu warunkach ciężką kurtkę, ale jednocześnie zachowująca ciepło przy ciele. Polary występują w wersjach standaryzowanych dla kobiet i mężczyzn, więc po zamówieniu nie masz problemu z szybkim dopasowaniem. Oddajemy do dyspozycji dwanaście kolorów polarów (zieleń butelkowa, czerwony, kawowy, pomarańczowy i wiele innych) pod każdą strategię identyfikacji wizualnej w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL oraz 3XL. Polary wyróżniają się gęstą gramaturą i z tego powodu trzymają ciepło. Większość pracowników docenia wygodę eksploatacji takiej odzieży, która praktycznie się nie psuje i nie wymaga specjalnych przeróbek krawieckich. Rimeck polar posiada regulowany brzeg dolny, żeby osiągnąć jeszcze większy komfort cieplny, kieszenie z zamkiem błyskawicznym poprawiające organizację drobnych elementów, czasami mniejszych narzędzi, wzmocnione łokcie oraz ramiona. Dzięki temu polar nie ściera się, a pracownik nawet po kontakcie z wilgocią nie odczuwa dyskomfortu.

Czy możesz liczyć na naniesienie jakościowego nadruku i dlaczego to dobre rozwiązanie?

Jeżeli chcesz rozszerzyć możliwości polarów z naszego sklepu internetowego efektbhp.pl zapewniamy nadruk na dużej powierzchni ułatwiający wyróżnienie pracowników, chociażby w perspektywie obsługi klienta. Dzięki dokładnym nadrukom pracownik staje się widoczny z daleka i sam może odnaleźć błyskawicznie współpracowników. Posługujemy się zaawansowanymi technikami nanoszenia nadruków, w tym sitodrukiem, haftem komputerowym, flex – flock. Sprawdź właściwości polarów w naszym sklepie internetowym i skontaktuj się z nami. Stosujemy wydłużony termin zwrotu, więc jeżeli z czymś nie trafisz nie robimy problemów z oddaniem pieniędzy.

pixel