Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Malfini - koszulki i czapki

( ilość produktów: 9 )

W naszym sklepie internetowym Efektbhp.pl znajdziesz oryginalną odzież roboczą od uznanych marek, chociażby Malfini. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po oryginalne koszulki oraz czapki.

Dlaczego koszulka Malfini dla pracowników i czym się charakteryzuje?

Oryginalna koszulka Malfini wyróżnia się wyrazistą kolorystyką i krojem dopasowanym do ciała kobiety lub mężczyzny. To odzież umożliwiająca wyróżnienie pracowników zgodnie ze strategią identyfikacji wizualnej. Zapewniamy wiele interesujących dodatków, w tym czapki z daszkiem, chusty/apaszki poliestrowe zwiększające komfort cieplny, kapelusze uniwersalne chroniące doskonale przed słońcem, czapki bardziej młodzieżowe, koszulki damskie i męskie o jednolitej powierzchni, ze spersonalizowanym nadrukiem na życzenie.

Koszulki Malfini to przede wszystkim

  • szybkie wysychanie i odświeżenie,
  • materiał sprawdzi się przy większym wysiłku,
  • dopasowany do ciała krój i wytrzymałość,
  • wiele kolorów do wyboru – aktualnie do 9,
  • szeroka rozmiarówka dla kobiet oraz mężczyzn,
  • szwy wzmacniające,
  • ozdobne boczne szwy.

Na jakie usługi dodatkowe możesz liczyć przy zamawianiu koszulek i czapek przez sklep Malfini?

Na życzenie jesteśmy w stanie wprowadzić na koszulki i inne dodatki ciekawe nadruki nowoczesnymi technologiami, chociażby flex i flock. Czapki robocze połączone z koszulkami to podstawowa konfiguracja dla wielu pracowników, którzy nie muszą martwić się przynoszeniem własnej odzieży do środowiska zawodowego. Współpracujemy wyłącznie z producentami spełniającymi rygorystyczne normy BHP i ochrony pracowników przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Kolorowe koszulki i czapki wpływają poza tym pozytywnie na wyróżnienie w grupie docelowej.

Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie internetowym Efektbhp.pl?

Wprowadziliśmy bezpłatną przesyłkę do paczkomatów już od 50 złotych, więc możesz bez większych problemów przetestować jakość odzieży roboczej na małych partiach. Poza tym wydłużyliśmy termin zwrotu, jeżeli z czymś zwyczajnie nie trafisz. Zapraszamy serdecznie do kontaktu firmy zainteresowane modą i bezpieczeństwem wśród pracowników.

pixel