Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Skarpety robocze męskie i bielizna BHP

( ilość produktów: 4 )

Bielizna robocza jest bardzo istotnym elementem stroju pracownika. Choć często jej znaczenie jest bagatelizowane, odpowiednio dobrana stanowi znakomite zabezpieczenie i poprawia komfort pracy. W sklepie efektbhp.pl znalazły się wysokiej jakości skarpetki i inne akcesoria bieliźniarskie. Wszystkie produkty są dobrane z myślą o wykonywaniu trudnych prac, ekstremalnej eksploatacji, a także kontakcie z innymi elementami odzieży roboczej.

Bielizna robocza – dlaczego warto ją stosować?

Wielu pracowników nie zwraca uwagi na bieliznę roboczą i nie dobiera produktów pod kątem wykonywania pracy. Tymczasem odpowiednie skarpetki robocze męskie i bokserki mogą wyraźnie poprawić komfort pracy. Bielizna robocza wykonywana jest w krojach i z materiałów, które najlepiej nadają się do intensywnej eksploatacji. Skarpety robocze zapobiegają odgnieceniom stopy, a dodatkowo chłoną nadmiar wilgoci. Zarówno bokserki, jak i skarpetki robocze utrzymują się na miejscu w czasie wykonywanie pracy, dlatego nie pogarszają odczuwalnego komfortu.

Bielizna BHP w ofercie sklepu efektbhp.pl

W tej grupie przygotowaliśmy akcesoria BHP dla mężczyzn. Można zastosować je w czasie prowadzenia pracy, ale sprawdzą się również do codziennego użytkowania. Bielizna dostępna jest we wszystkich standardowych rozmiarach, a także kilku krojach i wielu wariantach kolorystycznych.

W naszej ofercie znalazły się między innymi ciepłe skarpety męskie robocze. Są wykonane z bawełny i dodatków włókien syntetycznych, dlatego są trwałe i przyjazne dla skóry. Skarpetki męskie robocze mają krój dopasowany do stopy, a dodatkowe ściągacze zatrzymują skarpetę w odpowiednim miejscu pomimo intensywnego ruchu.

W naszym sklepie znajduje się także bielizna BHP w postaci slipów i bokserek w kilku wariantach. W ich przypadku materiały także dobierane są w taki sposób, żeby odzież była przyjazna dla ciała i trwała. Z kolei krój bielizny nie ugniata skóry i nie krepuje ruchów, a jednocześnie dobrze trzyma się ciała w czasie pracy w wymuszonych pozycjach.

pixel